[]

implant yaptırmazsam ne olur?

çürük bi kafa dişim vardı 8 ay falan oldu çekileli, implant gerekiyor yerine ama yaptırmazsam ne olur? acayip korkuyorum çünkü.
 
Korkacak hiç bişey yok, hissetmiyorsun bile iğneden sonra. Yaptırmazsan dişlerin kayar yavaş yavaş diğerleri de dökülmeye başlar çürür falan. İyi düşün başka dişçiye de git öyle karar ver. Keşke çektirmeyip kanal tedavisi yaptırsaydın.


  • Boris  (09.02.19 20:02:46) 
implant süreci çok sıkıntılı ama yaptırdıktan sonra en huzur verici şeylerden biri.
ha yaptırmazsan ne olur, yeme kaliten düşer. görüntü kirliliğine sebebiyet verebilir.
sen memnunsan daha idare et.

topa tutulabilirim ama eğer şikayetin yoksa yaptırma, gelecekte combo(ihtiyaç halinde hepsini) yapsınlar.
  • qxgviper  (09.02.19 20:03:13) 
Dişçim çekilen dişin kemiğinin yavaş yavaş inceleceğini, eğer geç kalırsam implantın yapılamayabileceğini söylemişti. İmplant yapılınca kemik gelişiyormuş tekrar.Ama kandırdı mı para almak için bilmiyorum


  • bohemianrhapsody  (09.02.19 22:18:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.