evde çalışmak için dambıl seti

ne tavsiye edersiniz? bütçe 450 tl. içinde bar da olabilirse şahane olur. amacım evde omuz, biceps, triceps ve göğüs çalışmak.

ben basit 90 lira civarina 26(13x2) kilo aldım. 3 haftadır calisiyorum memnunum. o kadar para vermeye bence gerek yok ilerleyen dönemde kalan parayı halter setine vermek daha mantıklı. bir adet de kapı barfiksi tamamdır.
urun.n11.com şunun gibi bisey

  • apathetic  (09.02.19 18:58:28 ~ 18:58:40)
Ayarlanabilir set alın mutlaka hep aynı kiloda çalışamazsınız mantıken...

  • Boris  (09.02.19 20:04:24)
  • inheritance  (09.02.19 20:57:21)
salon tecrüben varsa göğüs, kanat, omuz hareketlerinde 30-40 kg'lara kadar çıkabilirsin evde dahi çalışsan.

ben 50 kg'lık set alıp sonra letgodan 2. el 4x5 2x2,5 25 kg daha almıştım.

döküm set alabilirsin. ben evde çalışıyorum temiz olsun diye krom almıştım yıllar önce. ilave aldığım ağırlıkları döküm aldım, krom çok pahalı ve o kadar lüzumlu da değilmiş.

plastik dambıllara hiç bulaşma bence.
  • makbur  (09.02.19 21:00:17)