[]

private torrentten banlanmamak için

kafam karışık birkaç sorum var

üyelik sistemi olan bir trackerdeki hesabımı kaybetmemek için soruyorum

1-bir torrent dosyasını kuzenime versem indirse, bende kendi evimde indirsem banlanır mıyım? çünkü torrent programı türü yada versiyonu farklı, pc farklı, indirirken seed edecek, aynı anda indirilmese bile sorun olur gibi geliyor

2-ratiomaster ile memory reader özelliğini kullanmadan rastgele bir utorrent versiyonu seçtim(sadece upload etmem gereken minimum saati doldurmak için) sorun olur mu?

3-evde 2 bilgisayarım var birinden indirsem diğerini sadece seed için kullansam sorun olur mu?(yani kişisel pc den indir, arşiv bilgisayarından seed et durumu)

teşekkürler

 
1- hayır.
2- çok zor üyelik bulunan bir tracker ise bulaşmazdım.
3- olmaz.
  • sutlu nescafe  (09.02.19 15:54:50) 
1- siteye bağlı. yüksek seviye bir siteyse sorun olur evet farklı ip'den indirilmesi.
2- olur, çok kolay anlaşılır o tarz hile programları.
3- olmaz.
  • rotten head  (09.02.19 17:25:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.