[]

Doktora danışmadan vitamin takviyeleri kullanmak?

Sıkıntı yaratır mı mesela multivitamin (ligone), d3, omega 3, 5 htp gibi, zararı olur mu, ne bileyim karaciğerde birikme gibi?

Bir de sorun olursa bunu hangi bölüm doktoru bilir, şunu kullan şunu kullanmana gerek yok, şeklinde?


 
Bir hekime danisip birkac tup kan vererek vitamin değerlerine ve hemograminiza baktirip ne eksikse ona gore vitamin alirsiniz. Basit bir imunex vitamin deyip kullandim anti tg degerini yukseltti ve tiroidim olmadigi icin kafa karisikligina yol acti. Vitamini bırakınca belli bir zaman sonra kendine geldi. Dahiliye cok yardimci oluyor.


  • nick konusunda kararsizim  (09.02.19 15:00:59 ~ 15:01:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.