[]

psych goth?

"olay" yok aslında, soru değil. öneri rica edeceğim.
senelerdir aşırı övdüğüm albümlerde sevdiğim şeyin tam olarak ne olduğunu buldum az önce. bu albümler swans'ın children of god'dan the great annihilator'a kadar olan kısmından(burning world hariç), tiamat'ın wildhoney'sine uzanıp gidiyor. tür fark etmeksizin psych'le goth arasındaki şeyi seviyorum yani. o tip önerilerinizi alırım. güveniyorum müzik zevkinize.

edit: nico'nun marble index'i kafasında da olabilir bu arada. deneysele kaçabilir. verdiğim örneklerden yola çıkıp "hmm, bariton vokalli yavaş ritmli 80'ler, 90'lar müziği" demenizi istemem. o değil çünkü.

 
chelsea wolfe olabilir.

www.youtube.com

michael gira'nın swans dışında solo işleri de var, onu da deneyebilirsin.
  • tepedeki psychedelic adam  (09.02.19 14:49:24) 
hali hazırda dinliyorum. psych'ten çok, stoner'dan doom'a kaçıyor 16 psyche yalnız :D michael gira'nın solo projesi daha folk.
ikisi de tam olarak tanımladığım değil maalesef. daha psychedelic. ama o goth'un karanlığı da olacak yani.

  • QweAsdZxc  (09.02.19 15:00:09) 
alien sex fiend, bauhaus gibi gruplar geldi aklıma ama bunlar da senin istediğine göre fazla post punk kalabilir. swans ve nico'yu ben de çok severim, benzerlerini bulmak zor gibi.


  • tepedeki psychedelic adam  (09.02.19 16:48:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.