kalabalık arkadaş grubu için yemek menüsü

asker dönüşümü kutlamak üzere yakın arkadaş grubum 9 kişi kalmalı evime geliyor. akşam yemeği ve sonrası parti için bütçeyi yormayan hangi menüyü önerirsiniz?

yemek + ufaktan yemek sonrası devam eden atıştırmalık tarzı olursa sevinirim.

yemeksepetinde joker firsatlari oluyor, cikmazsa uygulamayi bir kac kez acip kapatinca yeni joker cikabiliyor en azimdan biraz ucuza getirebilirsin,

askerlik donusuyse herkesin genc oldugunu varsayiyorum, pizza ve kfc tarzi kizarmis tavuk falan olur, oyle agir kebap falan soylemeye gerek olmaz
  • exlibris  (09.02.19 14:09:11)
Bence en güzeli fırında tavuk yap, hem lezzet olarak iyi sayılır hem de ucuz. Öbür türlü dışarıdan almak ve ucuza getirmek maalesef ayrı dünyaların eylemleri bence. Yanınaa da makarna yaparsan bir de misss ve ucuz :-))

  • whoshothesheriff  (09.02.19 15:47:58)
Açık büfe yap
Makarna salatası
Patates kızartması
Davuk parçalarını galeta ununda kızart
Cips çerez al
Milföy hamurunun içine peynir koy fırına at mis gibi börek
Son olarak tatlı bişi lazım sana. Onu da gelenlerden biri akıl edip alır diye umuyorum
  • photo85  (10.02.19 20:44:01)
Ay unutmuşum kepekli tost ekmeklerine acuka zeytin yağı sosis vs koyup fırınlayıp minik kanepeler yapabilirsin iyi gider ( kanepe de ne demekse artık )

  • photo85  (10.02.19 20:45:21)