[]

Eşcinsellere bir soru

Eşcinselliği kabullenip cinsel ilişkilerinizin size normalleştiğinde dahi “keşke hetero olsaydım” diye düşünüyor musunuz? Yani şakavari değil de ciddi ciddi iç çeker bi tarzda...

Not: homofobik değilim bu sebeple sormuyorum


 
hayir dusunmuyorum.


  • Leonardo~Da~Vinci  (09.02.19 13:09:24) 
hayır.

neden boyle düşünmek gerektiğini anlamadim, bunu aciklayabilir misin ?
  • fıytfıyt  (09.02.19 13:14:49) 
zaman zaman oluyor, benim heteroseksüel ilişkilerde partnerlerin birbirlerine daha sadık olduğu gibi bir önyargım var, yani en azından eşcinsel ilişkilerden artı bir bile olsa daha iyi durumdadır sadakat durumu. ama sadakat ilişki türünden ziyade kişinin kendisiyle alakalı. eşcinsel ilişkinin sadakat olgusunu olumsuz etkilediğini düşünüyorum.

partnerimle sorun yaşadığımız zaman aklıma bu husus geliyor, keşke heteroseksüel olsaydım, bir kadınla evlenip çocuk sahibi (tarafları birbirine bağlayan) olsaydım gibi... ama bunu savunmuyorum tabi sadece aklımdan geçen bir şey.
  • sanguine  (11.02.19 12:10:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.