[]

Yurt dışında (ingiltere) TV+ izlemek.

Birkaç aydır Ingiltere'de Apple TV üzerinden TV+ uygulaması kullanıyorduk, tüm yayınlar sorunsuzdu.

Ancak bugün birden bire "TV+ telif hakları sebebiyle yurt dışında kullanılamamaktadır" gibi bir mesaj çıkmaya başladı ve artık TV+ kullanamıyoruz.

Bunu daha önce yaşamış olan var mı?

Yurt dışında nasıl TV+ izleyebilirim? VPN mi kurmalıyım? Ücretsiz iyi bir VPN hizmeti var mı? Tüm ağı değil de sadece Apple TV bağlantısını VPN üzerinden geçirebilirim sanırım?

Veya yurt dışında türk kanallarını (tercihen TV+'taki gibi 24 saat geriye dönük de olabilecek şekilde) izleyebileceğim hangi yöntemi önerirsiniz?

 
merhaba
cek cumhuriyetindeyim ve dediginiz sorun bende yok, TV+ sorunsuz calisiyor. sanirim ulke ile kaynakli sorun

  • 65 derece  (11.02.19 14:22:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.