[]

film önerisi

pasolini'nin salo'su gibi ya da cannibal holocaust gibi tuhaf/iğrenç (aynı zamanda mümkünse bunlar kadar kötü ve komik) eski film önerisine ihtiyacım var. torrent'te bulunabilecek filmler olursa iyi olur. illa italyan olmasına gerek yok.
 
komikten kastımız komik görünmesi mi yoksa komedi olması mı?
komedi anlamadım ben çünkü örnek filmlere komedi diyemeyiz, o yüzden anladığım kadarıyla yazayım, yanlışsam düzeltirim.
www.imdb.com
www.imdb.com
www.imdb.com

edit: doğruymuşum, öneriler geçerli.
  • Jux  (08.02.19 22:13:09 ~ 22:19:55) 
komikten kastım aslen komedi olmayan ama imkansızlıklar ve kötü yönetmenlik/oyunculuk yüzünden komik gelen, arkadaşlarla gülüp eğlenilebilecek, kişiye sürekli "ne izliyorum lan ben" dedirtecek filmler.


  • sir gawain  (08.02.19 22:15:30 ~ 22:15:38) 
The Human Centipede


  • ganbatte  (08.02.19 22:24:27) 
human centipede 1-2-3 izledim. bana eski film lazım. 80'ler ve öncesi.


  • sir gawain  (08.02.19 22:25:41) 
Godfrey Ho filmleri var 80ler.


  • yukselen gunes evi  (09.02.19 06:52:37) 
  • yukselen gunes evi  (09.02.19 07:31:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.