[]

Doğu ekspresi hayal mi?

Ya arkadaşlar artık bunu tur şirketleri falan toplu biletleyip satıyormuş, 1 dakikaya kalmadan zaten biletler tükeniyormuş falan derken içimiz karardı.

Var mı bunu yapabilen, yakın zamanda giden?
2 kişi yataklı ya da örtülü kuşetli almak istiyoruz.

Ne yapalım, nasıl gidelim?

Tek yön Kars gidiş uçakla, dönüş trenle yapmaya da razıyız.

 
Haberlerde izlemedin mi tur sirketi ayni güne 7-8 aileye satmis biletleri perisan oldular. Nette gördüm ben. 30 gün sonrasina aciliyor bilet satislari ama kimi gece 02.13 de denk gelip acilmis kimi 01.34 de. Gece 12 den sonra ekran basina oturup surekli f5 e basip ekran yenilemisler. Ufak cocuk yegen vs varsa bi hafta sonu ver eline pc yi yenileyip dursun her 10 saniyede bir. 20 lira da harclik atarsin. :-) Başka turlu yolu yok diye biliyorum.

Neden belli saatte degil de her gun baska saatte biletleri satisa cikariyolar onu bilemiyorum işte. Bir de bazen iptal edenler oluyormuş. Ona da denk gelebilirsin nasibin varsa.
  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (08.02.19 19:08:36) 
Van gölü ekspresine de göz atın derim.


  • hepbiarayisicinde  (08.02.19 20:39:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.