[]

CRP seviyesi 460

merhabalar.

dayım aralık ayında bir trafik kazası geçirdi.

beyin kanaması vardı, durdu.
akciğeri patlamış dendi.
onlarca kırıkları vardı vs.

ve yoğun bakıma geldikten 1 hafta sonra da anlaşıldı ki, mide delinmiş, akciğerde enfeksiyona sebep olmuş. değerleri 300'lerden 90'lara haftalarca süren uğraşla indi.

fakat, son 1 haftadır arttı. şu an 460 civarlarında.

siz bilenlere sorum şu; crp için kritik bir seviye var mıdır? yani şu seviyeden sonra artık uyanmaz denilen bir seviye?

örnek olarak, kimsenin 50 C derece ateşle hayatta kalamayacağı gibi.

 
CRP vücutta bulunan iltihabı gösteriyor.

Doktor değilim ama içiniz rahatlasın diye yazıyorum;
Benim 500'lere çıktığı olmuştu, şükür halen hayattayım.

Rahatsızlığım bağırsak ülseri/iltihabı mevcut.

geçmiş olsun.
acil şifalar dilerim.
  • teknikekip  (08.02.19 15:08:28) 
Vucudundaki kazaya bagli veya mideye bagli durum gectiyse ve bu tedaviden sonra cikan bir enfeksiyonsa tiroid olabilir. Tiroid iltihabinda inanilmaz derecede yukselenini duydum. Usg ve tiroid tahlilleri yapilmasini isteyebilirsiniz. Bir tanidigimiz sebebi bilinmeyen crp yukselmesi yasadi. Hastane hastane dolandi. Endoskopi, kolonoskopi, batin ultrasonu vs her sey yapilmis. En son care cerrahpasaya geldi ve basit bi tiroid testinde her sey ortaya cikti. Adam kendine geldi.


  • nick konusunda kararsizim  (08.02.19 15:32:04 ~ 15:33:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.