[]

en kötü konser performansları

gittiğiniz veya izlediğiniz konserlerden en kötüleri hangileriydi size göre? atmosfer, bekleme süresi, izdiham, fiyat/performans vs olarak değil de ses ve müzik kalitesi olarak soruyorum.

benim için bu başlarda gelir örneğin;

www.youtube.com

 
çalgılı çengili meyhaneler,eller havaya yibbaa hobba olan tüm müsveddeleri.


  • jactantia  (08.02.19 12:11:58) 
sene 2003 ya da 2004. nil karaibrahimgil rock n coke'a gelmişti. o zamanlar yeni meşhur olmuş. şarkılarını söyledi, sonra "ya benim bütün şarkılarım bitti hepsi bu kadar :(" diyip aynı şarkıları bir daha söylemişti kdhkddk. performansı da kötüydü, baya alay konusu olmuştu.


  • sir gawain  (08.02.19 12:18:17 ~ 12:19:43) 
Harbiye Ajda Pekkan konseri.
Bu yasima kadar izledigim en les performansti. Ses sistemi bozuktu muzik caliyor kadinin sesi gelmiyor. Bildigin goruntu var ses yok olayini yasadik. Millet SES! SES! diye bagirinca sahneye sesten sorumlu kadini cagirdi Ajda, kadin cikti dedi ki "ya her seyi denedik olmuyor cozemedik bilmiyoruz yani" :D
Sonlara dogru ses gelmeye basladi ve anladik ki ses gelmesine gerek de yokmus zaten. Sahneye surpriz ayagina bazi konuklar geldi, adini hayatimda duymadigim bir rapci cikti eslik etti sacma sapan bir sey. 1-2 gereksiz kisi daha cikti. Buraya kadar hadi neyse de sahneye "Kafalar" diye bir gereksiz youtube'cu grup cikti eslik etti sanatciya:)
Omrumden 2-3 saat gitti.
Ama teknik aksaklik falan derken les bir performans ciktigi icin kadin sahnede haddinden fazla kaldi, iyice uzatti en son biz cikalim artik anca gideriz dedik ne zaman bitirdi bilmiyorum. Yigidi oldur hakkini yeme.
  • stavro  (08.02.19 14:12:35 ~ 14:19:38) 
en son soldout melek mosso tam bir hayal kırıklığıydı bende.

Melek'ten sonra - önce ve aralarda çıkan bir grup vardı onlar daha iyiydi :)
  • IcedFlames  (08.02.19 17:19:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.