Oral B Vitality Şarj Edilebilir Diş Fırçası Hakkında

İndirime girmiş uzun zamandır da almak ile almamak arasında gidip geliyordum ne dersiniz?

www.trendyol.com

Zaten bu fiyatlarda satılıyor tüm sitelerde, marketlerde falan çok yüksek oluyor.
2,5 senedir kullanıyorum, çiçek gibi diş fırçası. Giriş seviyesidir ama işini iyi yapar. Bir kere şarjlı kullanırsanız daha normal fırçanın yüzüne bakmazsınız.

  • aynabugusu  (07.02.19 00:03:13)
bana 20 tl de indirim kuponu vermişti 67 ye aldım aynını ordan. iyi iş görüyor. benimki eskiydi pili zayıflamıştı yenileyim dedim.

  • gameofannen  (07.02.19 00:14:23)
diş doktoru tavsiye etmiyor bunları.

  • alvarez  (07.02.19 00:25:43)
fiyatı iyi diye alma. hepsiburada'da aynı fiyat.

www.hepsiburada.com
  • diffarentiationation  (07.02.19 01:27:28)
Güzel fena değil 8-9 aydan sonra pil performansı düşüyor ama fişe takılı kullanılacaksa sıkıntı yok. Şu an normal fırça ile fırçalamak acayip zor geliyor elime dahi almadım bunu aldığımdan beri.

  • pembe mezarlık  (07.02.19 03:42:25)
Tertemiz disler icin hic dusunme hemen al.

  • hepbiarayisicinde  (07.02.19 07:14:15)
Tükenmiş zaten de, bu fiyat ucuz değil. Geçen migrosta yedek başlıksız hali 67 liraya satılıyordu. Nişanlım kaç gündür onu kaçırdığı için ağlıyor teselli etmeye çalışıyorum.

  • kablelvuku  (07.02.19 08:01:13)
Yakın zamanda hepsiburada dan aldim. Vitality. Bir kaç lira fazlaydı sadece, yedek başlığı vardı.

Çok zaman olmadi alalı ama memnunum. Hoşuma gitti.
  • biseysorcaktim  (07.02.19 08:38:33)
8 yıldır bunu kullanıyorum ilk gün gibi olmasa da hala iyi durumda, arada sıkılıyorum 3-5 ay normal fırça da kullanıyorum, işe yarar bence.

  • ravenudon  (07.02.19 09:00:01)
aşırı bi indirim yok. bu pazartesiye kadar migros 67 liraya satıyordu. tekrar böyle bi indirim bekliyorum ben.

  • elorelia  (07.02.19 09:37:09)