[]

Hakaret sonrası vicdan azabı

İşyerinde bir kadın var tartışıyoruz sonrasında 15-20 günlük konuşmama süreci ve bu süreçte benim sevmediğim insanlarla ekstra samimiyet kuruyor bugun bana laf soktu sevmedigim insanlarla dingildemek amaçlı olduğunu hissettim ve mesaj attım mesajda hakaret ettim o da sert çıkışmadı beklediğim bir yer var çıkcam bıktım seni cok yanlış tanımışım falan yazdı baya da üzüldü bende de vicdan azabı başladı hep oluyor zaten söylemeyince kendimi yiyip bitiriyorum söyleyince vicdan azaabı oluyor soruya gelecek olursam sarılıp özür dilemek istiyorum kabul etmese bile ama o hakaretleri de sonuna kadar hakediyor ne yapmaliyim
 
Ben olsam yine de ozur mesaji atardim. Bir de is yerindeki insanlarla pozitif ya da negatif yonde bu kadar yakinlasmak iyi degil.


  • Traveller  (06.02.19 22:09:59) 
noktalama işaretleri kullan. konuşurken de böyle misin. hepsini okudum ama hiç bir şey anlamadım.


  • hasmetizm 2046  (06.02.19 22:15:44) 
Hakareti haketmek nedir ya? Siz kimsiniz de buna karar veriyosunuz pardon? Sorunlariniz var bence, kadindan uzak durun.


  • unionall  (06.02.19 22:17:39) 
Resmen durduk yere kadına hakaret etmişsiniz ama o size ağzını açmamış. Şimdi de özürümü kabul etmezse hakaretleri sonuna kadar hakediyor diyorsunuz.

Bir psikoloğa görünün.
  • shangrilla  (06.02.19 22:23:52) 
Durduk yere değil
kabul etmese bile özür dilemek istiyorum
ama bir yandan dediklerimi de hakediyor
  • seyiskemal  (06.02.19 22:26:47 ~ 22:27:49) 
Psikoloğa görünmeniz faydalı olabilir gibi geldi bana da.


  • levpontryagin  (06.02.19 22:51:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.