Arsa emsal değeri taks ve gabari nereden ögrenilir

Merhaba benim 137 metrekare arsam var..emlakcilara gidip pazar araştırması yaptığımda bana buraya 85 metrekare imar izni çıkacağı üst katlarin da 100 metre kare olacağını söylediler..4 farkli emlakciya gittim..kimi arsanin 600 bin kimi 1 milyon olacağını söylüyor..ben bu arsanin asıl değerini ve emsal değeri taks gabari gibi değerlerini nasıl tespit ettirebilirim..

arsanın bağlı bulunduğu belediyeyi arayıp öğrenebilirsiniz bence.

  • elorelia  (06.02.19 17:45:26)
elo+1

bencelik kısmı yok direkt belediyeden öğreniyorsun.
  • bir ileti paylastim  (06.02.19 18:04:54)
belediyenin internet sitesinde imar durumu oluyor. oradan sorgulama yaparsan görme ihtimalin var.

  • sutlu nescafe  (06.02.19 18:05:34)
John bloor mail ya da telefon varsa yollayabilirim..

  • Nxa  (06.02.19 23:06:28)