[]

Memorial hastanesi mr fiyatları

Belim sağ bacağım ve sağ ayağıma mr çektireceğim, sizce ne kadar tutar telefonda fiyat vermiyorlar
 
Onlara sag ayak/sag bacak dediyseniz fiyat vermeyebilirler. Doktorunuzun yazdigi raporu yollayin derim.


  • kuehles blondes  (06.02.19 10:51:22) 
kuehles blondes +1


  • dox  (06.02.19 11:07:26) 
Görüntüleme merkezlerinde daha uyguna çektirebilrsin. Memorial direk MR vermez zaten önce muayene ücretini alır. zaten muayene olduysan parana yazık olur.

Synevo, sinamed vs. envai çeşit var. Çok şubesi olanlar, anlaşması olanlar iyidir genelde.
  • sarcophagus  (06.02.19 11:41:38) 
görüntüleme merkezlerinde çektirmeden önce hangi hastaneye gideceğini de düşün. ben zamanında bi yerde çektirdim sonra acıbadem'de bir doktora gitmiştim. bakmaya tenezzül etmedi onların hastanesinde çektirmediğin için. böyle karaktersizlikler de yapıyorlar.


  • isvicre rakisi  (06.02.19 11:50:48) 
hastanede çektireceksen önce o hastanenin doktoruna muayene ücreti ödemen gerektiği doğru. bazı doktorların piçlik yapıp görüntüleme merkezi aşağıladığı da doğru. dışarıda çektirdiğim mr'a bakıp "ne kadar kalitesiz buna bir de para mı verdin" diye söylenen gerizekalı doktor olmadı mı, oldu. aynı mr'ı amerika'da bir doktora gösterdiğimde ise tek bir yorum yapmadan gayet güzel gördü görmesi gerekeni ve memnun da oldu.

hastane yerine görüntüleme merkezi +1
  • aati kya khandala  (06.02.19 13:09:10) 
Betamar görüntüleme merkezi var, çamlıca'da. Ümraniye'deki Afiyet Hastanesi ile anlaşmalı çalışıyorlar, 40 lira muayene ücreti var eğer zam gelmediyse de 60-70 arası MR ücreti.


  • aynabugusu  (06.02.19 14:06:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.