[]

Akıllı saat tercihi

Merhabalar duyuru Xiaomi Mi8 cihazım var akıllı saat düşünüyorum bütçem 700-800 Lira arası özellikler olarak müzik dinlerken durdurma parça atlama,Instagram,Twitter,Facebook,Whatsapp gibi 3.parti programların bildirimlerini görme okuma özelliği olan akıllı saat olarak hangi marka modeli önerirsiniz.
 
tag heuer modular 45 demek isterdim.

bütçen çok düşük yine xiaomi alabilirsin.
  • bir ileti paylastim  (06.02.19 10:19:16) 
Amazfit modeli var 300 lira nasıl acaba


  • tolgame  (06.02.19 10:20:23) 
Bence guzel. Yorumlar da olumlu fiyat da


  • bir ileti paylastim  (06.02.19 11:39:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.