[]

veteriner hastanesi

Kedilerim icin veteriner kliniklerine bir suru para bayilmaktan biktim. İstanbulda veteriner hastanesi var mi? Selimiye’deki kapanmis, yeni ogrendim. Tesekkurler simdiden.
 
Avcılar'da olması lazım. İstanbul Üniversitesi'ne bağlı.


  • stanley weber  (06.02.19 09:37:21) 
topkapı ulubatlıda yaşam veteriner kliniği var çok ters olmayacaksa. İstanbul üniversitesi veteriner fakültesiyle de ortak çalışıyorlar, fiyatları kliniklere göre daha uygun. Güzel de ilgileniyorlar, kedimizi içimiz rahat götürüyoruz.


  • kakamelsokoban  (06.02.19 09:37:32) 
neye para bayiliyorsun mesela, kedilerin hasta mi?


  • ebabil curnatasi  (06.02.19 09:39:02) 
Bir tanesinin gozu surekli kizarik ve en son kakasinda kan vardi. Uskudarda her zaman gittigimiz bir veteriner klinigi kan tahlili icin 500₺ gibi rakamlardan bahsetti.


  • ben ben boyleyim kendi yolumda  (06.02.19 10:44:01) 
devlet hastanesi diyorsan istanbul üniversitesi veteriner fakültesi hastanesi avcılar'da. kimseyle de ortak çalışmıyorlar ;)


  • unique hint kumasi  (06.02.19 11:44:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.