[]

paypal'in bagli bulundugu enpara hesabima paypal'dan para gelir mi?

gunaydin arkadaslar, kisa bir bankacilik sorum olacak.
yurt disinda yasiyorum. birisi enpara hesabima bagli, digeri buradaki kendi hesabima bagli olmak uzere 2 paypal hesabim var.

yabanci paypal hesabimdan enpara'nin bagli oldugu paypal hesabima para gondersem para gelir mi? enpara ya da turk bankalari buna bidi bidi yapar mi? buradan her iki hesaba da blokuz erisimim var. bi akil veridirir misiniz? tesekkurler.

 
bildiğim kadarı ile paypal, enpara bir türk bankası olduğu için para gönderemiyor.


  • helenart  (06.02.19 09:16:03) 
gelmez. tramsferwise kullanın


  • oscar  (06.02.19 09:26:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.