[]

Teknik bir soru soruyorum

Sözlük kullanıcısı bir insanın duyuruya girişi engellenebiliyor mu?

Örneğin ben duyuru kurallarını hiçe saysam flood yapsam falan. Hesabımı silme ya da girişi engelleme gibi bişey oluyor mu?


 
Tabii ki.


  • kobuzchu kiz  (06.02.19 00:23:47) 
Duyuru'dan banlanırsan sözlüğe de giremezsin.


  • diffarentiationation  (06.02.19 01:51:08) 
@diffarentiationation'ın cevabı yanlış.

duyuru'dan banlanabilirsin ama bunun sözlük hesabına hiçbir etkisi olmaz.
  • işimdeyim gücümdeyim  (06.02.19 10:21:02) 
@işimdeyim bizzat tecrübe ettim bu olayı. birinde banlanırsan diğerine giremezsin. %100.


  • diffarentiationation  (06.02.19 13:35:35) 
Ekşi duyuru'nun sözlük hesaplarına müdahale etmesi mümkün değil. Sözlük hesabınız kapatılırsa o hesapla Duyuru'ya giremezsiniz ama sözlük hesabınız Duyuru'da engellendiğinde sözlüğü kullanmanıza engel olmaz.


  • kobuzchu kiz  (06.02.19 13:48:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.