[]

Evde domuz gribinden korunma?

Selamlar,

Karım 3 gündür hasta, önce devlet hastanesinin acil'ine gittik, orada faranjit dediler. Ancak sonra özel bir hastanede test yaptırdık ve domuz gribi çıktı. Şimdi ilacını kullanıyor ve ateşi düşsün diye bekliyoruz. Bende şu an herhangi bir hastalık belirtisi yok ama bulaşmasından endişe ediyoruz. Her türlü önlemi aldık, ayrı yatıyoruz, pek yaklaşmıyoruz. Bunun dışında ek bir medikal önlem alabilir miyim?


 
sizin de enfluvir kullanmanız gerekiyor en azından bir süre 1 hafta gibi. başka türlü zor. doktorlar hertürlü hastanın birlikte yaşadığı insanların da kullanmasını tavsiye ediyor.


  • zozjotejmnk  (05.02.19 18:32:07) 
enfluvir denen ilacı da bulmak cok bu arada. Eczane eczane gezersiniz doktor yazarsa


  • westblack  (05.02.19 20:31:02) 
ikiniz de maske kullanın derim.


  • windows95  (05.02.19 21:05:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.