[]

Antalya cevresi arabayla gezilecek, kalinacak sehirler, mekanlar

Haziran ayinda 8-10 günlük bir tatil düsünüyoruz. Arabayi antalya havalimanindan kiralayip, geze geze dalaman veya benzeri bir havaalaninda birakmayi planliyoruz.

Aklima takilan iki soru var.
- Haziran ayinda bunaltici sicaklar baslamis olur mu? Arabayla gezmek iskenceye dönüsmesin.

- Antalya cevrelerinde araba gezisi icin güzel sehirler veya ortamlar varmidir?

Eger degmeyecekse, gidip bir hotelde dinlenme tatilimizi yapalim diyoruz ama arabayla 2 günlük periotlar haline yapacagimiz gezi bizi daha cok memnun eder.

 
- Haziran ayinda bunaltici sicaklar baslamis olur mu? Arabayla gezmek iskenceye dönüsmesin.> Araci klimali secmeniz sizin icin yararli olur.

- Antalya cevrelerinde araba gezisi icin güzel sehirler veya ortamlar varmidir? >İlk bir kac gunu Antalya ici, Aspendos, Side, Alanya seklinde gecirebilirsiniz.
Sonrasinda ise Faselis, Olimpos, Kumluca bir-iki gun
Kas/Kalkan bir-iki gun
Letoon/Patara bir gun
Kabak Koyu - 2 gun
Fethiye merkez/Oludeniz/Kayakoy - 2 gun
sonrasinda da Iztuzu'nda final yapip, Dalaman havaalanina araci birakabilirsiniz.
  • for the record  (05.02.19 16:05:53) 
Köprülü kanyonda rafting yapmanızı tavsiye ederim.


  • TerleyenBalik  (05.02.19 17:29:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.