[]

Sabahları güne hazırlayan enerji veren takviye

Merhaba, sabahları kahvaltı ederim. Lakin kullandığım bazı ilaçlardan dolayı mayışmış, uykulu uyanıyorum. Ayaklarımı sürüyorum bazı sabahlar.

Beni zinde kılacak, biraz enerji verecek takviye nedir? Var mı öneriniz?


 
Kahve


  • (s)AINT  (04.02.19 23:10:12) 
duş tabii ki.


  • spirit crusher  (04.02.19 23:10:22) 
Cevizli sucuk.


  • Amaranta ursula  (04.02.19 23:11:45) 
@saint spirit crusher kahve ve duş işe yaramadı bünyemde. medikal vitamin vb. arıyporum sanırım.


  • iddaaci  (04.02.19 23:12:06) 
Çok yeme kahvaltıda.


  • bos gezenin bos ustasi  (04.02.19 23:18:18) 
ılık ve limonlu su


  • windows95  (05.02.19 01:22:13) 
kahve ne kadar ne içiyorsunuz bilmiyorum ancak nature's supreme kafein tabletleri var, sanıyorum 2-3 kahveye denk geliyor, onu deneyebilirsiniz. tıbbi tavsiye değildir, bende fazlasıyla işe yaramıştı, oradan söylüyorum, sorumluluk kabul etmem.


  • exquake  (05.02.19 08:12:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.