[]

Golden cinsi kopegim escinsel olabilir mi ?

Barinaktan 3 4 yaslarinda tatli mi tatli beyaz erkek bir golden sahiplendim. Kopegin gecmisi bilinmiyor. Ama kisirlastirilmis cok onceden.

İlginc olan su ki, parkta erkek kopekle de disi kopekle de oynatsam hemen hemen her kopek benim kopegin arkasina geciyor ve ciftlesme hareketi yapiyor. Disiler bile ! Ne oyun kaliyor ne bisey. Bizimki bundan rahatsiz oluyor biraz mucadele ediyor ama bazen nafile kalip altta kaliyor.

Bu normal midir nedir? Benim moralimi bozuyor acikcasi. Homofobik degilim ama bunun bi aciklamasi nedeni olmali.

 
ciftlesme hareketi ayni zamanda ustunluk belirtmek icin de yapilir. sizinki hosuna gittiginden degil de yenildigini kabul ettiginden boyle kaliyordur


  • pide  (04.02.19 22:19:27) 
Biraz pasif ruhlu demek ki köpeğiniz. Cunku bu hareket domine etmek icin yapılıyor. Diger kopekler bunu farkedip ustunluk kuruyor demek ki.

Benim disi kisir husky de her gordugu kopegin arkasina geçiyor. Cunku inanilmaz dominant bizimkisi.
  • deveyi diken adamin ta kendisi  (04.02.19 22:31:47) 
Kısırlaştırılmış ise öyle güçlü erkeklik hormonları salgılamayacağı için diğer kısırlaştırılmamış köpekler dominant kalıyor yanında. Eşcinsel değil köpeğin, aseksüel.


  • bos gezenin bos ustasi  (04.02.19 23:11:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.