[]

Resident Evil Serisi(Film)

İzlemeye değer mi? Remake çıkınca oynamadan izleyim dedim. Puanlar da düşük epey. Ne dersiniz?
 
İlki güzeldi, diğerleri çok kötüydü


  • clones  (04.02.19 23:54:45) 
Gittikçe sapıtıyor ama idare eder.


  • shangrilla  (05.02.19 00:00:45) 
İzleme, ilki bile güzel değildi. Hele hele Remake çıktı diye hiç izlemeye gerek yok :) İlk 3 oyunun konusunun filmlerle bir alakası yok, sadece oyundaki karakterler var ama içi boş karakterler yani.

Resident Evil fanı değilim, zamanında bir manyaklık yapıp bütün seriyi izlemiştim ama ne konusu var, ne anlatıyor belli değil. Lanet gelsin garip bir şey ya. Re2 Remake bence hikayenin temelini daha güzel anlatıyor.
  • eazy  (05.02.19 00:02:03 ~ 00:03:05) 
Valla ben zamanında milla jovovich için izlemiştim de çok bi olayı yok.


  • j r r tolkien hayrani  (05.02.19 00:05:14) 
İlk 3 filmi izle ama orijinal hikaye olan oyun serisinin hikayesiyle alakası yok. Kopukluk olmasın diye oyundan karakterler koymuşlar ama içleri tamamen boş. Oyunlarda Alice' in A' sından bahsedilmezken filmlerde tüm olay Alice etrafında şekilleniyor. Oyunla bağlantı kurmak için izlemene gerek yok ama onun dışında ilk 3 filmi izlemeni öneririm. Özellikle de ikinci filmi. Resident Evil 3 Nemesis ile biraz güzel gider. Bence oyunlara en yakın olan bu film. 4. filmde bi saçmaladılar ve sonuna kadar bir güzel rezil ettiler. Ama vakit geçirmek için izlenebilir.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (05.02.19 00:22:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.