[]

turkce sarkiyi bilen?

tesadufen kulagima calindi,uzun zamandir ilk kez turkce bir sarki hosuma gitti ama kimdir nedir hic fikrim yok.nakarati "inanma hepsi ruya/kalbine inanmiyorsan gibi cumleler iceriyordu"tanidik geldi mi?
 
kadin erkek?
boran duran sana dogru? www.youtube.com

  • exlibris  (04.02.19 21:54:32) 
duetti 1erkek 1kadin :*


  • justagirl  (04.02.19 21:57:29) 
nalan eflatun yolcu yolunda gerek? www.youtube.com

sozler alakasiz gibi ama
  • exlibris  (04.02.19 22:02:38) 
bunlara gore daha hareketli bir sarki pop / pop rock gibi
cabalarin icin tesekkur ederim :)

  • justagirl  (04.02.19 22:11:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.