[]

Umraniyede ev yapımı yogurt

Nereden alabilirim
BeylikduUnde arkadaşım pazarda satılıyor diyordu 
Hazır paket olmayan açık süt alacağım yer söylerseniz evde yapabilirim


  • seyyar satıcı  (04.02.19 21:00:03) 
Ctesi ümraniye pazarından açık süt alıyoruz,her hafta..Birçok satan var hatta maya bile veriyorlar yanında


  • arenas  (04.02.19 21:02:34) 
Sondurak'ta açık ve çok çok taze süt satan bir yer var, sütü oradan temin edebilirsiniz. Aynı şekilde cumartesi pazarında da mevcut, ama Sondurak'taki efsane.


  • aynabugusu  (04.02.19 23:01:46) 
@aynabugusu son durakta nerede buranin yabancisiyim ama bulmaya calisayim

Herkese tesekkurler bu arada
  • seyyar satıcı  (04.02.19 23:47:12) 
@aynabugusu sonduraktakinin tarifini ben de bekliyorum.2 parmak kaymak oluyo mu pişince üstünde?hergün mevcut mu?


  • arenas  (05.02.19 00:11:34) 
Emniyet müdürlüğünün ilerisinde, Şehzade caddesinin başında bir yer var, çok eski bir yumurtacı var hatta orada, onun hemen yanında satılıyor. Her gün olmasa bile 2 günde bir oluyor.


  • aynabugusu  (05.02.19 13:56:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.