[]

Almanya vizesi için seyahat sigortası ve uçak rezervasyonu

1-) Seyahat sigortasının ingilizce olması sorun olur mu ? kesinkes olarak almanca mı olmalı ?

2-) vize için uçak rezervasyonunu hangi siteden yapabilirim almanya'ya ? baktım ama rezervasyon göremedim. Satın alma çıkıyor.


 
1- fark etmez. türkçe vermiştim ben sanırım.

2- rezervasyon yaptıran site yok diye biliyorum. satın alacaksın. thy 24 saat yaptırıyor sadece.
  • efreet sultan  (04.02.19 20:06:24) 
sanırım ilk defa başvuracaksınız. Vize işlemleri yapıyorum yardımcı Olurum. Ayrıca sigorta almanca ingilizce ya da Türkçe olabilir ve hrs.com ve thy


  • musin  (04.02.19 20:25:24) 
2- almanya kesin satın alınmış uçak bileti almanızı istemiyor sizden. rezervasyonu seyahat acenteleri verirler. aranırsanız da vizenizi alınca uçak biletini alacağınızı söyleyin.


  • hippokondriyak  (05.02.19 01:22:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.