[]

Ankara Sahafları / Kitabevleri / İkinci Elcileri

Merhaba duyuru,

Ankara'yı neredeyse hiç bilmiyorum. Bana sahaf tavsiyesi lazım. Aradığım kitabı da yazıvereyim, çok eski bir şey değil. "Harry Potter - Ölüm Yadigarları". Kapağını Mary GrandPre'nin çizdiği.

Kitapları düzgün; sırf KPSS, ÖSS kitapları satmayan yerleri arıyorum kısacası.

Şimdiden teşekkürler.

Not: Ulaşımı kolay yerler olursa fena olmaz.

 
Olgunlar Sokak kitapçıları - 20 kitapçı var. birinde mutlaka bulursun. Bulamazsan Kızılay Kocabeyoğlu Pasajı alt kat.


  • ankara06  (04.02.19 11:42:23) 
O kitap ilk basım olarak satıldığı için baya pahalı olur yalnız.

Adilhan'a ulaşımın kolay olacaktır. Orada ikinci kattaki sahaflar işini görür. Orası yetmez ise tunalıda kuğulu pasajında devri alem sahaf var. Fiyatları nadirkitap.com'dan kontrol edip gitmeni öneriim.
  • kablelvuku  (04.02.19 11:43:32) 
@kablelvuku,

ilk baskısını aramıyorum. Aradığım kapak, en az 5 baskı yaptı.
  • kusmakla kusamamak arasindaki ince cizgi  (04.02.19 11:49:16) 
Ilk basımdan kastım türkiyedeki ilk basım. 1. Baskı mantığı değil. Şu anki cilt ile aynı olmadığı için sahaflar ona da fahiş fiyat biçiyor.


  • kablelvuku  (04.02.19 12:04:23) 
@kablelvuku,

Bahsettiğin durumu şimdi anladım, ama o kadar etkisi olmayabilir. Örneğin nadirkitap.com'dan baktığımda, satılan kitapların çoğu hem ilk kapak, hem de 1. baskı diye geçiyor. Ortalama 60 TL. Ama bir tane 5. baskı var (tam benim söylediğim baskı, belki 6.-7. de vardır) ve 35 TL, Ordu'da ama. Bana o kadar da fahiş gelmedi. (kitap "Yeni" gibi duruyor)
  • kusmakla kusamamak arasindaki ince cizgi  (04.02.19 12:14:36) 
nadir kitaptan ara. olmadı zafer çarşısında bulursun. o da olmadı ankara sahaf yaz tek tek git.


  • lata  (04.02.19 14:07:57) 
Nadir Kitap.


  • ladybird  (04.02.19 14:09:09) 
nadirden bak, dükkanın adını googlelayıp adresine git.


  • kitap terzisi  (04.02.19 14:11:14) 
Berdelacuz var yenimahalle'de.
www.google.com

  • 1cay  (04.02.19 14:47:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.