laptop sehpası

Bir televizyon koltuğu alacam ve laptopumu da buna otururken kullanacam. Kucağıma koymak istemediğimden laptop sehpalarına baktım ama türkiyede satılanların çoğu şuna benziyor:
www.laptopmasa.com
ama bu hem kullanışsız hem de benim alacağım koltuk modeliyle kullanmam imkansız.
Şöyle bir ürünle karşılaştım:
www.uimpi.net
www.zamazing.org
i38.tinypic.com
tasarim.alternaturk.org
ama malesef türkiyede satılmıyor gibi. Buna benzer, ayağını koltuğun yanına yerleştirerek kullanabileceğim bir ürün gördünüz/duydunuz mu türkiyede?

Not: Comfydesk demeyin, gördüm ama hoşuma gitmedi. Belki son çare olur.

Bağlantı zaman aşımına uğradı
www.uimpi.net sunucusu çok geç cevap veriyor.

  • nargile  (24.03.10 20:59:49)
linki açamayanlar için fazladan resimler ekledim

  • nesenbilneben  (24.03.10 21:03:49)
2. söylediğin ürünü türkiyede pek görmedim açıkçası ama ben comfydesk üzerine yorum yapıcam daha çok:

comfydesk ürününü kesinlikle tavsiye etmiyorum. ben çift fanlı olan çeşidini aldım. ancak inanılmaz derecede bel ağrısına sebebiyet veriyor ayrıca fanların laptopun soğumasına yararlı gelmediğini göreceksiniz. tek iyi yanı sanırsam fazladan 4 tane usb'si olması. comfydesk'i düşünme derim ben bir kullanan olarak.
  • tombul taho  (24.03.10 21:08:09)