[]

Bir çocuk en erken kaç yaşında sinemaya götürülmeli?

sb
 
4 yaş.


  • Rh Negatif  (03.02.19 23:08:51) 
ben de 4 demeye gelmiştim. ama çocuğuna göre de değişir tabii. yerinde duramayan, dikkat eksikliği tavan olan 4 yaşındaki bi çocuk gidilen filmi kendine ve etraftaki diğer çocuklara, geçirilen zamanı da size zehir edebilir.

ha ayrıca bunları ilgisini çekebilecek, kendisine hitap edebilecek filmler için söylüyorum. yetişkin filmine yancı olarak süs bitkisi kıvamında çocuk bile götürseniz ortalığı ayağa kaldırır.
  • meyal  (03.02.19 23:50:16) 
sinemadan önce evde 3-4 yaşlarında 20-30 dk'dan başlayarak çizgi filmler izletin eğer izleyebiliyorsa yavaştan 50 dk'ya çıkın. böyle böyle 1.5 saate kadar devam edip bir süre (haftada 1-2 yeter) izletmeye devam edin eğer güzel güzel izliyorsa sinemaya da götürebilirsiniz.


  • avatar is back  (04.02.19 00:00:30) 
asla.


  • inekadam  (04.02.19 11:33:08) 
kuzenimin 4 yaşındaki çocuğu çok rahat film izliyor. çocukta çocuğa değişir tabii. ben olsam herhalde 6 dan önce götürmezdim


  • kablelvuku  (04.02.19 11:38:36) 
4 yaşındaki yeğenim çocuk tiyatrosuna gitmekten çok keyif alıyor.

sürekli anlatıyor, şöyle oldu böyle oldu diye.
  • kaptankedi  (04.02.19 11:54:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.