Filtre kahve makinesi

Merhabalar,
filtre kahve makinesi almayı düşünüyorum.
Filtre kahve uzmanları, makul fiyatlara satılan hangi markayı/modeli önerir?
Zira 150 liraya olduğu gibi 1600 liraya da var.

Rossmann'inkini aldik gecen, fiyat-performans bayagi iyiydi.

  • evrim halkasi  (03.02.19 22:12:17)
hepsi aynı hemen hemen ama kaliteli üst seviye temiz bir ürünü 2. el bulursan alabilirsin çünkü çok fazla insan var bir heves gidip alıp hiç kullanmayıp satan.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.02.19 22:15:39)
Delonghi markasına bak

  • melancholia  (03.02.19 22:26:34)
Kahve öğütücülü ve süt köpürtmeli modellerden aramıyorsanız, amacınız sadece filtre kahve ise 100 ila 1000 lira olanlar arasında pek fark yok gibi.
Hepsi aynı sistemle çalışıyor. Hazineden suyu al, alırken ısıt, kahve bölümüne aktar ordan da karafa dök. Bu kadar.
En ucuz olanı alın bence.
  • maskeli balonun maskesizi  (03.02.19 22:38:22)
Hazne**

  • maskeli balonun maskesizi  (03.02.19 22:38:39)
delonghi icona serisi diyeceğim ama kim bilir ne kadar oldu!?french yada moka işini görmez mi analog iyidir her koşulda.

  • jactantia  (03.02.19 22:40:10)
eğer süt köpüğünü ben yaparım diyorsan, tchibo'dan en uygun olanını al. ki, bence de ilk aşamada öyle yap, çünkü her kahve yaptıktan sonra kalan sütü kokmasın diye boşaltmak, sütün temas ettiği yerleri bozulmasın diye yıkamak zorundasın. en sade olan makine aslında en az enerjinizi alacak olan makine.
köpük de isterseniz manuel köpürtücü var, onu alın.
ek olarak söyleyeyim, onun birkaçbin liralık olanı var arkadaşta, sırf temizlememek için kahve yapmıyor kendine, salonda kocaman bir biblo gibi duruyor.
  • lovemyself  (04.02.19 03:44:10)