[]

Aspiratör filtresi makinada yıkanır mı

Bir pazar günü temizlik sorusuyla karşınızdayım, aspiratörün çıkartılabilen ızgara şeklinde ve içi süngerimsi parçayla dolu olan kısmı bulaşık makinesinde yıkanır mı? Yıkanırsa kaç derece olduğu farkeder mi? İçindeki süngerimsi kısım da yıkamaya dahil mi?
Siz aspiratörü nasıl temizliyosunuz?
Amerikan mutfak kullandığım için bence çok önemli bi makina, zarar vermek istemiyorum ve temiz tutmak istiyorum.
Şimdiden teşekkürler

 
Süngerinden emin değilim ama annem izgarayi makineye atiyor. Sungeri içinse makineye atma riskini goze alamazsanız bence bir leğene sicak su ekleyin bulaşık deterjanı, sirke karbonat ekledikten sonra sungerleri suda bekletin. Ellerinizle ovadabilirsiniz bence. Sonra cikarip kurumasi için balkonda ya da kuru bir bezin üzerinde bekletebilirsiniz.


  • Amaranta ursula  (03.02.19 21:49:20) 
paslanır öyle, yağ çözücü ile yıka lavaboda. onların içine koymalık filtre kağıtları var onlardan al güzel oluyor.


  • hasmetizm 2046  (04.02.19 08:39:11) 
kullanma kılavuzuna bakın. benim arçelik için yıkanabilir yazıyor.


  • inheritance  (04.02.19 23:01:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.