Özel bir kaplama boya arıyorum

www.acrytech.com

Şu arkadaşın muadilini türkiyede bulmak mümkün mü?

Dayanıklı yol boyası buldum ama şuradaki ( www.acrytech.com ) dokuyu istiyorum.

bu şekilde bişeyse eğer

5.imimg.com

2006 yılında sadece kabin üretimi yapan bi kaç yerden sipariş veriyorduk, özel yapım hoparlör kabinleri ve aynen bu şekilde boyanmış şekilde geliyordu.

demek ki var.
  • killerbee  (03.02.19 15:09:45)
ben de o isi yapan birine teknik danismanlik yapiyorum. boyayi sordu ama bulamadim. persembe pazarinda boyacilari gezdim ama bu dokuda boya yok. nerede bulunur nereye gitmek lazim vaziyet dandik.

diger kabin ureticileri de ticari sir gibi sakliyorlar boyayi nereden aldiklarini. komedi gibi...
  • alperz  (03.02.19 17:12:01)
bunun türkiye'de muadili var mıdır bilmiyorum ama, pütürlü doku veren pastalar var, boyanın içine bir miktar ekleyip karıştırıyorsun. gofrato pasta diye geçer. ince-orta-kalın tipleri olur. istediğin dokuya göre inceliğine ve ekleyeceğin miktara karar veirsin. sadece boyayla uyuşur olup olmadığına dikkat etmen lazım (boya suluysa solventli pasta olmaz mesela. piyasada sulu gofrato pasta var mı bilmiyorum. benim bildiklerim solventli).

  • pati  (03.02.19 17:32:05)
pati bu kumlu gibi oluyor. dediğim pütürlülük böyle portakal kabuğu gibi...

  • alperz  (03.02.19 18:57:09)