[]

makaron kimden alınır

birine makaron göndermek istiyorum, kimden alabilirim online hediyelik?

leş olsun istemiyorum, denediğiniz, size hediye gelen veya aldığınız bir yer var mı acaba?


 
istanbul'daysan laduree; makaron diyince dünya'da akla gelen ilk global markadır zaten. özellikle lavantalısına bayılıyorum ben, çiçeği ısırıp yiyorsun gibi resmen, ki lavanta kokusunu da çok sevmem normalde.


  • Jux  (03.02.19 02:05:01 ~ 02:06:36) 
tavsiye için teşekkürler, istanbul'a geldiğimde mutlaka deneyeceğim ama online sipariş verebilmeliyim. gönderecğeim kişi istanbul'da evet.


  • ocanal  (03.02.19 02:18:21) 
laduree arayın, belki havale fln ödeme ile gönderirler siizn adınıza


  • oscar  (03.02.19 02:26:24) 
Dİvan ve Beyaz Fırın'dan online sipariş verebilirsiniz. İkisinin de makaronları güzeldir.
www.beyazfirin.com
www.divanpastaneleri.com.tr
  • PhoenixRising  (03.02.19 13:46:35) 
laduree'ye ulaştım fakat gönderemiyorlarmış adrese.

beyaz fırın ile gönderdim, sitelerinde gösterdikleri kutu haliyle gönderdikleri kutu arasında dağlar kadar fark olduğu gibi bir de kalpli filan göndermişler kim istediyse.

bir de üstüne sürpriz olarak düşünülen hediyeyinin sahibini 1 saat önceden arayıp, yerinizde misiniz beyaz fırından arıyorum 1 saate size ulaşabilir miyim diyen akıllı bir kurye ile göndermişler.

bu arada gönderim saati de seçtiğimden tamamen farklı.

neyse sonuç olarak tadını bilmiyorum ama görsel/fiyat/sunum + kurye hizmeti ile ilgili beyaz fırın sınıfta kaldı.

arayanların bilgisine.
  • ocanal  (06.02.19 01:25:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.