[]

peaky blinders

İlk sezonunu izledim. öyle aman aman beğenmedim.
Devam edeyim mi? İlerleyen sezonlar sarıyor mu ? 
bana kalırsa aynı seviyede ilerliyor.İlk sezondan beri keyifle izledim ben.Hastasıyım.


  • Varolus sancısı  (03.02.19 00:35:45) 
Valla ben de 3. Sezonda birakmistim. Biraz da clian murphy ve nick cave icin devam etmistim ama isleri buyutunce saçma geldi senorya bana nedense.


  • Amaranta ursula  (03.02.19 00:36:13) 
ilk sezonu çok sevmediysen bayabilir.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (03.02.19 02:09:05) 
sarmıyor


  • ben demistim zaten  (03.02.19 02:09:52) 
valla ben sirf adrien brody icin o diziye basladim. sonra da biraktim.

sarmadi beni.
  • Leonardo~Da~Vinci  (03.02.19 11:16:41) 
ben bitirdim......
3. sezon harikaydı......
4 sıkıcıydı......
bence izlemeye değer......
  • 2 tostos turan  (03.02.19 11:47:05) 
tüm sezonları birbirine benzer. sevmediysen devam etme.


  • mikahakkinen  (03.02.19 13:59:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.