nedir bu kenevir meselesi?

islamci basın bir süredir kenevir de kenevir diye tutturmus, yandaş medyada sürekli kenevirin nasil süper bir sey oldugu, bizi fakirlikten kurtaracak mucize bitki oldugu pompalaniyor. şunu anliyorum, kenevir üretimi yayginlastirilacak ve birisi bundan cok para kazanacak. ama anlamadigim şu, neden bu tantana? hükümetin kenevir ürettirmek gibi bir derdi varsa, bunu sessiz sedasiz yapabilirdi. nedir bu kenevir sevdasi?

Goygoy iste ya. Kenevir uretimi zaten serbest, bizi tutan biri de yok.
Git al iznini uret. Kotu niyetin yoksa sikinti cikmiyor.

Seka kagit fabrikasini kapatip sonra kagit cok pahali cunku dis gucler engelliyora getirdiler.
  • acemi  (02.02.19 21:15:51)
ben kendimi bildim bileli biz kenevir yeriz. kavurga diye biz has buğday yemeği var. onun içine katarız. acaba bu bilmediğim bir kenevir mi? ilgiç

  • for day to break  (02.02.19 21:40:34)
biri kesin kenevir işine girdi, devlette toplu alım yapıcak sonradan nedir bu 5 milyar dolarlık kenevir alımı demesinler diye önden milleti gazlıyorlar. sonrada ip yapıcaz, yakıt yapıcaz alışveriş poşeti yapıcaz vs diyecekler.

  • dedim dedim de kime dedim  (02.02.19 22:20:43)