Sapıklık?

Sokakta veya cafede vs. Hoşlandığınız kıza merhaba demek tanışmak istemek neden sapıklık olarak nitelendirilir?

respect +1 yakışıklıysanız tanışmak olur yakısıklı degilseniz sapıklık

  • Techsavvy  (02.02.19 17:23:50 ~ 17:24:09)
ben de çirkinlikten demeye gelmiştim.
üslup sorunu da olabilir. ya da ikisi birden.

  • pati  (02.02.19 17:25:49 ~ 17:26:30)
O zaman ölene kadar tek başınalığı kabullenmek lazım?

  • ApaçiBebe  (02.02.19 17:29:52)
Her şeyin bir raconu var. Kız sana dönmezse bakmazsa gel gel yapmazsa böyle bişeye kalkışmazsın. Ananıza kardeşinize aynısını yapsalar auuuv diyeceğiniz hareketlere kalkışmayın.

  • bos gezenin bos ustasi  (02.02.19 17:31:49)
bos gezenin bos ustasi+1

cevap: hayır teşekkürler cevabı aldığında saygıyla ayrılacak tipte erkeklerin yüzdece azlığından kaynaklanıyor. bu algıya sebep yine erkekler yani.

tipsizlikle ilgisi yok.
  • jimjim  (02.02.19 18:49:51)
Creepy yaklasmaktan.

  • stavro  (02.02.19 22:47:44)
Yarın bi gün bir başkasından hoşlanıp merhaba demeyeceği ne malum?

Yine de jimjim +1
  • taurina  (02.02.19 23:02:34)
Burası Türkiye olduğu için. Sokaktaki kadına laf atıp, kadın dönüp kızınca madem öyle çıkmasaydın sokağa diyeni gördüm ben. Ancak ortak ortamdaki bir kıza gidip bunu diyebilirsin, onun dışında tedirginlik yaratıyor.

  • windows95  (02.02.19 23:14:08)
birine kur yapmak sinyal okumayı gerektirir. yanlış sinyal yorumlayıp hatta sinyale ihtiyaç bile duymadan tak diye gidip sa demek nezaketsizlik ve yol yordam bilmemektir. içinde bulunduğumuz toplumda da dişi bireyleri doğal olarak korkutur.

  • zgrydn  (03.02.19 02:25:57)
Soruyorum adabıyla tanışmak isterseniz neden bu yaftayı yiyorsunuz bakın iş yerinizde karşı cinsiniz az sayıdaysa onlarda evli bekar yaş olarak uyuşmuyorsa evden işe işten eve gidiyorsanız bunun yanı sıra internet denen mecrada artık eskisi gibi kolay da değilse ee ne nasıl tanışacak insanlar?

Otobüs,cafe,tiyatro,sinema,market vs nerde nerde ?
  • tolgame  (04.02.19 14:20:56)
@tolgame arkadaş ortamında, tanıdık vasıtasıyla. Güvenmiyorlar abi zorlayamazsın yani.

  • windows95  (04.02.19 14:36:33)
Nasıl iş hayatında refereans, network olmadan iş bulamıyorsanız aynı şey gönül işlerinde de geçerli gibi, eğer ki über yakışıklı falan değilseniz.

  • norman standfieldd  (04.02.19 14:59:35)
@windows95 güvenden ziyade şuanda arkadaş ortamında pek bekar ya da tanışmaya müsait biri yok zaten öyle birisi olsa ben çabalarım arkadaşlarıma

  • tolgame  (04.02.19 15:24:47)
O zaman yeni ortamlar oluşturacaksın. Ama sırf sevgili bulmak için yola çıkanlar çok sırıtıyor ve itiyor. İlla bi hobin vardır, onunla ilgili kurslara gidersin (biliyorum klasik) ya da benzer şeylerden hoşlanan insanların toplulukları vardır katılırsın. Ya da bu tarz sanal bir topluluğa katılırsın oradan artık şansına.

  • windows95  (04.02.19 16:12:05)