[]

Sokak kedisi

Tüyleri nasıl uzatmış öyle bu pofuduk?
eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com

kediseverlerin gözleri bayram etsin :) :)
biraz çaydanlık çekimi oldu ama geceydi malesef.

 
uzun tüylü bir ırka tabi arkadaş.
iyi taramış kendini yalayarak, kıtık olmamış.

  • kelbukel  (02.02.19 10:20:24) 
Öylesini bir de temiz ev ortamında görün, yün kafa diyorum onlara, öyle tatlılar. Bu arada tüylerine aldanmayın aslında kilolu değiller, severken yarısının tüy olduğunu görüyorsunuz, ensesinden severken o tüyleri azcık tutup çekin, en sevdiğim şey=)


  • mslny  (02.02.19 10:47:24) 
  • herhaltibiliyoring  (02.02.19 11:12:31) 
Orman kedisi galiba bu tür. Norveç orman vs gibi.


  • Fusha  (02.02.19 17:43:32) 
bizim iş yerinin bahçesinde de var bi tane böyle sokak kedisi desen değil ayrı bişey

eksiup.com
  • nahtoderfahrung  (02.02.19 17:48:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.