LifeView Webcam Driver

Elime bir yerlerden top şeklinde bir webcam geçti. Markası (veya modeli) LifeView. Araştırdım, FlyCam USB300 modeli olduğuna karar verdim.

www.lifeview.com adresinden USB300 driverlarını indirdim ancak olmadı, çalışmadı.

Webcam küre şeklinde. Altında turkuaz bir kaidesi var. Objektifin bulunduğu ayarlanabilir kısım da turkuaz, aletin geri kalanıysa beyaz. Üstünde fotoğraf çekme butonu var.

Hah, bu alete sahip olan biri varsa driver filan yollayabilir mi bana? Selamlar.

edit: ahanda fotoğrafı:
www.turanli.com.tr

webcam'in modeli muhtemelen flycam usb 100. şeklen şemalen birbirlerine çok benziyor bu ikisi (usb 300 ve usb 100). dolayısıyla belki birinin işine yarar diye silmiyorum bu soruyu. (usb 100 driver'ları da çalışmadı, o ayrı...)

  • actionary  (20.09.07 22:54:20)
Bir de denemediysen aygıt yöneticisinden kurmayı dene sürücüyü abi. Belki işe yarar.

  • colonizer  (20.09.07 23:46:54)
bundan bende de var ve driver cdsini kaybettim. komik olansa driver cdsi şifre ile kuruluyor. register key gibisinden bir şeyi var. bulan olursa beni de haberdar etsin. internetteki driverlar çalışmıyor nedense. :(

  • wampex  (26.02.08 18:12:13)