Armut.com Teklif parası almak için sahte ilanlar yayınlamaya devam

Armut.com Teklif parası almak için sahte ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Daha bugün denk geldim, bir aydır, yok lan yapmıyorlardır diye düşünüyordum. Bugün birkaç teklif verdikten sonra emin oldum. Şimdi de ne kadar insanın mağdur olduğunu gördüm. Nasıl para kırmış adamlar. Aşagıdaki gibi yüzlerce şikayet var bu konuyla ilgili şikayet var.com.da. Hiç utanmıyor mu bu adamlar?
Ne yapılmalı?

www.sikayetvar.com

Ne yapmali, sahtekarlik yaptigina emin olunmus ise ekside sosyal medyada yaymali, boykot edilmesi saglanmali.
Teklif vermek icin para odenmesi sacmalik zaten.

  • stavro  (01.02.19 15:34:44)
konuyu daha detaylı anlatın, sözlüğe yazalım gündem olur

  • tamamhosdiyonda  (01.02.19 15:56:50)
Çoğu şikayette ekran görüntüleri ve sahte telefon numaralarına yer verilmiş. 0850li hatlar çoğunlukta, onun dışında kullanılmayan da bir çok normal görünen telefon numarası da var. Operatör 'bu telefon numarası kullanılmamaktadır' diyor. Seri bir şekilde sahte ilanlar yayınlanmaya devam ediyor.

  • sadegazoz  (01.02.19 16:06:59)
Geçen ay ilk defa üye oldum ve profili oluşturdum, 3-4 gün boyunca resmen iş yağdı teklif vermek için, ama min 39tl teklif verme ücreti istiyordu armut. Sözde ilan verenler 2 değişik ilanda web sitelerinde düzeltmeler istediklerini belirtmişti ve web sitesi adresleri mevcuttu bir ilanda da firma ismi vardı. Ben google dan bu firmaları bulup iletişime geçtim 2 firma aylar önce ilan verdiklerini işi yaptırdıklarını söyledi yeni ilanları olmadığını söyledi. Diğer firma ise ilandan habersizdi. Zaten paralı teklif vermeyince ilk günlerde yağan ilanlar bir anda kesildi. Ortada çok pis bir oyun dönüyor. Zaten en saçma şey iş yapmak isteyen adamın hem komisyon hemde teklif ücreti vermesi

  • 16f628a  (01.02.19 16:10:36)