Laptop tavsiyesi?

sadece dizi-film izlemek, internette takılmak ve sunum hazırlamak için kullanacağım. bayadır laptop fiyatlarına bakmıyorum ama max. 2500-3000 olsa iyi olur.

bütçeyi azıcık daha zorlarsanız şu işinizi rahat görür bence:
www.hepsiburada.com

  • gkhncnzdgn  (01.02.19 15:05:09)
gkhncnzdgn +1

çok güzel bir bilgisayar bu.
  • himmet dayi  (01.02.19 15:22:48)
dediklerinizi yapmak için ortalama bir laptop yeter de artar. tavsiyem 2. el ucuz bir şey alıp geçmen.

  • smasdi  (01.02.19 15:24:21)
sadece dizi-film izlemek, internette takılmak ve sunum hazırlamak için 3bin lira vermek agir israf olur.
www.hepsiburada.com
Bununla da hepsini yaparsin. Sok HDD yi SSD tak tamam baska hicbir seye ihtiyacin yok.
  • bos gezenin bos ustasi  (01.02.19 15:25:43)
ucuz bilgisayarlardan verim alabilmeyi ben de isterim, ancak çok nadir gerçekleşen mucize gibi bir olay bu. beklediğinizden çok daha kısa bir sürede işlemci ve ram yetersiz gelmeye başlayacak, hadi ram ve hdd yenilenebilir öğeler de işlemci canınızı sıkacak.

hp'nin kullandığı kablosuz ağ kartından ben muzdaribim, tavsiye etmiyorum. daha eski fakat yüksek konfigürasyonlu modellerinden biri var bende, kasa olarak pek dayanıklı hissi vermiyor, idare eder. hassas bir cihaz gibi geliyor bana biraz yani.

lenovo'nun aynısından bir tanıdığa aldım, daha iyi hissettirdiğini kesinlikle söyleyebilirim. özellik açısından da temiz ve dikkatli kullanırsanız yıllarca sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.
  • gkhncnzdgn  (01.02.19 16:25:38)
max 3000 dedim ama o kadar para veremem ya orta halli birşey olursa daha iyi olur sonuçta oyun falan oynamayacağım. önceki laptop'um hp'ydi zaman zaman sorun yaşadım iyi kötü 5-6 yıl idare etti. hp alıp almamak konusunda kararsızım.. şu nasıl peki:
www.hepsiburada.com

özelliklerinden falan hiç anlamıyorum bu arada
  • feykalade  (01.02.19 20:02:31)
Alınır sorun olmaz. Ben senin yerinde olsam Thinkpad, Xps, Latitude, Elitebook serilerinden birinin 3-4 yaşında ikinci elini alırdım ama.

  • bos gezenin bos ustasi  (01.02.19 20:07:45)
2.el düşünmüyorum

  • feykalade  (01.02.19 22:30:45)