[]

samsun tavsiyeleri

haftaya samsun'a gidecem. samsun'da ne yenir? nereye gidilir? en önemlisi nerede rakı içilir :)
tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler 
Amisos tepesinde pide yiyebilirsiniz oglen. Aksam yemegi icin de ' batipark karadeniz restorant' var oraya gidin mutlaka. Fiyatlar uygun. Lezzetli. Alkollu.


  • hepbiarayisicinde  (01.02.19 12:18:14) 
atakum-atakent boyunca sahilde bir sürü cafe ve bistro var. tabii rakı-balık ikilisini de denize nazır yaşayabileceğin yerler de var. biraz tuzludur ama değer.
Hacı'dan (kısmen "beyaz ev" de tercih sebebidir) soslu dürüm yemeden gelme.
Özdiyarbakır Sofrası'nda lahmacun bir başkadır.
gidilecek yerler arasında da @hepbiarayisicinde'ye katılıyorum, amisos tepesine çık mutlaka. Bandırma vapuru vs.'de var ama hepsinden bir bukle alsan 3 gün sürer.
  • pccopath  (01.02.19 14:14:38 ~ 14:15:03) 
Bu hacı macı dönerleri tam bir yalan onu söyleyeyim. Samsunluyum ben de. Bir numarası yok. Pide iyidir. Amisos da olur. Başka yerler de var ama orada manzara falan daha iyi olabilir belki.

Lahmacun da güzel evet. Ama Özdiyarbakır değil de diyarbakırocakbaşı daha iyi bence. Zaten bir şeyin "öz" olanı ne zaman daha iyi olmuş ki? :D
  • windowsguvenlikduvari  (01.02.19 14:19:34 ~ 14:19:51) 
Atakum sahil şeridinde dolanın, ordan çakırlar korusuna geçebilirsin. Rakı balık konusunda yeşilyurt avm yanında kısmet balık var. Benim aile genellikle oraya gidiyor, ben de 2 kere gittim iyidir.


  • solenkol  (01.02.19 14:32:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.