Baylar bunlarla doyuyor musunuz?

Orta boy pizza, bir adet karisik pide, bir porsiyon iskender, bir porsiyon et doner.
Bunlardan herhangi biri ya da bu gibi seylerin bir porsiyonu sizi doyuruyor mu genelde?
Kizlara sormuyorum cunku genelde erkeklerden az yedikleri icin kistasim degil onlar. Kocam doymuyor, abim doyuyor, erkek kuzenim 3 porsiyonla doyuyor gibi etrafinizdakiler uzerinden de cevaplayabilirsiniz.
Thx.

Ben doymuyorum net. (sisman degilim)

Son zamanlarda her seyin porsiyonu kuculdu mu bana mi oyle geliyor? Ozellikle gida fiyatlarindaki artisalrdan sonra.

malesef doymuyorum. :(

  • datnet  (01.02.19 10:38:35)
hepsini ilk gördüğümde doymam gibime geliyor. yiyip bitirince de doymamışım gibi geliyor, biraz bekleyince aslında doymuş olduğumu fark ediyorum.

doymam/doymadım diyip fazlasını yediğimde sonradan rahatsız ediyor.

105 kiloyum, kronik şişkoyum. yaş 40.
  • kibritsuyu  (01.02.19 10:40:14 ~ 20:35:49)
tıka basa olmasa da doyuyorum.

  • prasinos  (01.02.19 10:47:18)
Porsiyonu 1,5 yaparsak doyarim. 1 porsiyon olunca insan daha yemeden ben bununla doymam hissine kapılıyor zaten..

  • her giriste sifresini unutan adam  (01.02.19 10:47:36)
doymuyorum
misal döner en az iki porsiyon
75 kiloyum
  • superb  (01.02.19 10:48:16)
Doymuyorum :(

77 kiloyum
  • nundu  (01.02.19 10:48:45)
Her söylediğin örneğin 1,5 ya da 2 porsiyonu ile doyduğumu hisediyorum. Ama sonra da rahatsız ediyor.

  • twelfth  (01.02.19 10:53:28)
Benim kocam doyuyor, ama çok dikkatli yiyen biri. Normal yiyen erkek 1,5'la doyar.

  • SiyamkedisiZorro  (01.02.19 10:53:40)
Ben doyuyorum.

  • kablelvuku  (01.02.19 10:54:45)
doymam 1.5 tan aşşaya 3 çeyrekten aşşaya doymuom.

  • mikahakkinen  (01.02.19 10:58:44)
hatun bir kişi olarak hayvan gibi yiyebildiğim için cevap vermek istiyorum.
doyma olayı bende her zaman porsiyonla alakalı olmuyor, özellikle akşamları, daha çok ne yediğimle alaklaı oluyor.
örneğin sıcak etli bir yemek varsa nörmal bir insan evladı gidi doyabiliyorum ama öyle bir seçeneğim yoksa, pide, pizza vs hepsini birlikte yesem doymuyorum.
  • tiny penny  (01.02.19 10:59:46)
doyuyorum. tıka basa doymaya alışkın değilim, belki ondandır.

  • sir gawain  (01.02.19 11:02:09 ~ 11:02:19)
pide evet diğerleri hayır. porsiyonlar, gramajlar küçülürken fiyatlar artıyor sürekli.

  • scudman1  (01.02.19 11:09:43)
porsiyonlar sürekli küçülüyo ama ben doyuyorum. 75 kiloyum.

  • spirit crusher  (01.02.19 11:10:50)
önden su iç bolca, yavaş ye. doyacağız.
bakın burası önemli:
y a v a ş y e
:D
  • ebabil curnatasi  (01.02.19 11:11:13)
if yaptığım için son tokluk öğünümü nispeten yüklü alıyorum. bu öğünde bazen bir orta pizza yiyorum, gayet iyi doyuyorum 16 saat tutuyor beni.

diğerleri orta boy pizza kadar doyurucu değil ama orta boy pizzanın doyuruyor olması lazım, günlük 4bin kalori ihtiyacı olan bir body builder değilsen.
  • Bruce  (01.02.19 11:13:41 ~ 11:16:27)
ben doyuyorum. 78 kiloyum. sadece çok aç olduğumda 1,5 iskender yiyebilirim.

  • nathanieltroy  (01.02.19 11:14:04 ~ 11:14:27)
sir gawain +1, az az ama çeşit yemek isterim. 2 porsiyon döner yerine, 1 porsiyon döner, az çorba bir kaç saat sonra dondurma vs. kalorisini düşünüp, burada fazladan yiyeceğim x yerine akşam y yerim derim.

  • Jesus Christ  (01.02.19 11:17:10)
1 tane pideyle nasıl doyuyorsunuz? Ben doymuyorum:/
50 kiloyum. Bay değilim.

Edit: Ama zaten sağlıklı olan tıka basa doymamak. O yüzden takviye almıyorum.
  • Amaranta ursula  (01.02.19 11:23:20 ~ 11:24:12)
Tam doymuyorum da orada birakiyorum, ofis insaniyiz cunku. O porsiyondan fazlasini yakamiyoruz yag oluyor.

  • acemi  (01.02.19 11:32:03)
bizim kociş doyuyor

  • for day to break  (01.02.19 11:36:35)
Mümkün değil. Hele o gün spora gitmişsem falan imkanı yok.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (01.02.19 11:45:35)
pizzaya gerek yok, diğer üçü ile doyarım. yalnız iskender ve döner peşpeşe pek iyi olmaz, 1 pide, peşine 1.5 iskender tercih ederim.

  • altinci nesil caylak  (01.02.19 12:13:56)
Doyarım. Pideyi bitiremem genelde

  • zoghurt  (01.02.19 12:16:23)
Benim günlük yediğim et miktarı 700 gram civarında, bunu komple tek seferde yediğim de oluyor, o nedenle benim için pek mümkün gözükmedi.

  • angelus  (01.02.19 12:22:26)
Klasik fast food tarzı yerlerin orta boy pizzası ile doyarım da döner, pide doyurmuyor.

  • dox  (01.02.19 13:10:10)
bir porsiyon iskender dediğin ne o çocuk iskenderi gibi. bursa çocuğuyum her yerde en az 1.5 yerim.

bir porsiyon et döner -- 1 saat sonra falan tekrar acıkıyorum

bir adet karışık pide + bir tane de kuşbaşılı pide koy onun yanına oh mis

en büyük boy pizzalardan gelmezse doymuyor insan

67 kiloyum gşslkjanjkgsad kilo alamıyorum linç etmeyin
  • isvicre rakisi  (01.02.19 13:12:51)
türk erkeklerinin neden agresif olduğunu bulduk
hepiniz aç geziyormuşsunuz!

keşke şu doyuyorum doymuyorum yazanlar bir de yaş yazsalardı.
ben kadın olarak 25 yaşında doymuyordum. 35 yaşında 1 iskenderi anca bütün gün bir şey yemediysem yiyorum ama porsiyonu normal olan yerlerde yemek yerim. erkek kardeşim var, doyuyor diye biliyorum...ofis canlısı kendisi de şu sıralar.
  • niye ama  (01.02.19 17:44:57)
şişmanım ve saydıklarının hepsiyle doyuyorum normalde. sipariş verirken hepsini 1.5 veya büyük boy söylerim ama. doymam diye korkarım. o yüzden şişmanım zaten.

doyma anlayışına bağlı biraz. ben terleyip nefes alamayıncaya kadar yiyordum "doymak" için. öyle doymaksa evet, yetmiyor; büyük boy pizzanın yanında patates falan da olması gerekiyor. yok normal bildiğimiz doymaysa fitness boi değilsen, günlük kalori ihtiyacın 4-5 bin değilse şunların hepsinin yetmesi lazım aslında. en azından 2.5-3 saat yemek düşündürtmemesi lazım.
  • der meister  (01.02.19 17:49:15)
@niye ama
30E ofis calisani sporsuz. Acken ortaligi benzin dokup atese verecek hale geliyorum.

Doyman lazim diyonuz da ben doymuyorum abi valla. Spor falan da yok. Ac geziyorum ortalikta. Porsiyon et doneri ayiptir soylemesi tam doydum diyebilmem icin 1.5 falan degl direkt 2 porsiyon yemem gerekiyor. Pide gecen gun 1.5 da doyurmadi. Orta boy pizza bazen doyuruyor yalan yok, ama ciddi sekilde ac isem no way.
  • stavro  (01.02.19 20:08:43)