Depoyu kontrol etneyi unuttum

Hayatımda ilk defa araba kiraladım ve tek başıma yaptım bunu. Pek sürüş deneyimim yok, biraz pratik olsun diye 2 saatlik kiralama yaptım. Şirketle get şey dijital arabanın yanına gidip vaktim gelince telefonla açtım kilidi vs. Sürüşe dikkat et, arabaya dikkat et, yollar park vs derken iyi güzel sağ salim döndüm. Bir 5 dakikanın ardından sıkışık yere de park edebildim fakat gel gelelim süreci bitirmeden yapmam gereken iki şeyden biri olan yakıt yarım depodan azsa doldurup bırak kısmını atladım :/ bunu da 4 saat sonra şimdi fark ettim.

Araç volvo v60 yeni(?) sanırım 55 litre deposu varmış ve 100km de 7 litre yakıyormuş galiba. Ben 38 km sürdüm. 2.5 3 litre yakmıştır herhalde. Ben binmeden önce arabada 30 ve altı litrede yakıt olma şansızlık ihtimalim nedir? :// bunu da kesin uzaktan takiple görebiliyorlardır. Yakıtı yarım depodan az bırakmanın cezası var, az da değil :/ bense ilk üyelik kuponuyla sakız parasına kiralamıştım bu güzelim arabayı. :(

Muhtemelen yarın akşam yine kiralayacağım o zaman görme imkanım olacak gibi ama içime kurt düştü bi rahatlatın yav :(

Yarim lt demek o araba icin nereden baksan 500 km demek. Sizin yaptığınız 38 kmyi yapmadim deseniz sadece ibreye bakarak anlamalari bile mümkün degil. Dizel bir arabada 38 km yerinden bile oynatmaz ibreyi. Yarin depo altina dusurmemissinuzdir rahat olun. Size full veya yarim deponun cok üstünde verdilerse tabii. Yarim deponun sinirinda verdilerse inmistir tabii

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (01.02.19 09:18:37)
Yarim lt degil yarim depo diyecektim.

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (01.02.19 09:19:02)
Mail at jag glömde att tanka bilen förlåt mig de bişe olmaz aga

  • bos gezenin bos ustasi  (01.02.19 10:29:57)