[]

bölmeli saklama kabı arıyorum

Selamlar,

sabahları kahvaltılık taşımak için bölmeli saklama kabı arıyorum. fotoğrafta gördüğünüz gibi ama bu kadar kaba değil. A4 kağıtı boyutlarında olsa ve biraz ince olsa süper olur. Ikea'da vardır sandım bulamadım. Böyle bir şey biliyor musunuz?

Teşekkürler.

Edit: Fotoğraf var aslında ama görünmüyor. Link bırakıyorum: prntscr.com

 
urun.n11.com

tr.letgo.com
bende bundan var. dik taşıyorum, yağlı yemek olursa yağ sızdırıyor çok az o yüzden poşete de koyuyorum çanta içinde. yıllardır kullanıyorum sorun olmadı.
  • hasmetizm 2046  (31.01.19 16:37:34) 
Bir tupperware teyzesi bulmak çözüm olacaktır bence :D Çünkü bu türde çok fazla ürünleri var.


  • pokerface  (31.01.19 16:40:34) 
  • datdiridat  (31.01.19 17:26:05) 
  • angelus  (31.01.19 17:33:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.