[]

4 nolu soruda assumption'dan kasıt nedir?

4 nolu soruda assumption'dan kasıt nedir?

Yazılımcı işe alırken ne varsayımı yapıp yapmadığımı soruyor?
~
Buraya duyuruya yüklüyorum görünmüyor.

Link: eksiup.com

 
resim görünmüyor
hizliresim e mi yüklediniz?

  • sttc  (30.01.19 23:13:54 ~ 23:14:05) 
"Artık ne tür varsayımlarda bulunmuyorsunuz?" demiş. Yani daha önce ne gibi varsayımlarda bulundunuz, eksik bilgiyle hareket ettiniz de ağzınız yandı diye soruyor.


  • shangrilla  (30.01.19 23:22:01) 
daha önce yaptığın varsayımlardan artık yapmadıkların neler diyor. yani vazgeçtiğin önyargıların gibi.


  • bohr atom modeli  (30.01.19 23:22:46) 
bu sikimsonik IK sorularina fitil oluyorum. vazgeçtiğin önyargıların +1


  • cooperr  (31.01.19 01:17:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.