ankara havaş?

daha once hiç kullanmadım, indikten sonra nasıl binicem havaş otobüslerine? bilet alırken havaş'a dair bi şey görmedim:/

yürüyerek dışarı çıkacaksınız önce hava alanından, sonra havaş yazan otobüsün ön kapısından ilk 3 basamağı çıktıktan sonra solunuza doğru devam ederek daha önce herhangi bir canlının oturmadığı müsait koltuğa oturacaksınız.

valiz varsa ilk 3 basamağa tırmanmadan önce muavine vermeniz lazım.koltuğa oturduktan sonra siz kendinizi serbest bırakın onlar gerekeni yapacak
  • dertli gönüllere giren işte benim zeki müren  (30.01.19 20:37:19 ~ 20:38:01)
Belko Air var Ankara'da havaş varsa da bilmiyorum.

  • bos gezenin bos ustasi  (30.01.19 20:38:57)
Havaalanından çıkar çıkmaz otobüsleri görürsünüz zaten, yalnız 3 firma var hatırladığım kadarıyla belko air, havaş ve bi tane daha adını hatırlamadığım. Havaş otobüslerinde turkcell platinum üyeliğiniz varsa şifre alıp bedava binebilirsiniz diğer firmalarda olmuyor. Otobüslere yaklaşıp gideceğiniz yeri söylerseniz yardımcı olurlar.

  • Rengarenk  (30.01.19 20:41:57)
@rengarenk,platinum degilim, ödemeyi nasıl yapacağım?

  • mehmed resad  (30.01.19 21:48:49)
Otobüse binip oturuyorsunuz görevli gelip nakit alıyor parayı. 11 lira idi en son.

  • Rengarenk  (30.01.19 21:54:25)
terminalden çık sağa dön, orada firmalar var. çıktığın anda görüyorsun zaten. benim bildiğim ilki belkoair, sonra havaş. nakit verebiliyorsun.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (31.01.19 01:00:56 ~ 01:01:15)