[]

Bodrum'da Euroleague Maci Izlenecek Mekan

Merhaba, is icin Bodrum'dayim, yarin da pana - anadolu efes euroleague maci var. Bira patates esliginde izlemek niyetindeyim, ama bobregimi de hesap olarak birakmak istemiyorum :) Mekan onerisi var midir? (Not:Bodrum bu olu sezonda bile dehset pahali, hadi gezmeye gelen neyse de maasli calisan nasil geciniyor burada anlamak mumkun degil.)
 
merhaba. bodrum marinaya kadar yürürseniz karşı hizasında sıra sıra mekanlar göreceksiniz. sünger pizza fifi, yunuslar v.s. düz devam edin o kaldırımdan. taa yolun sonunda memedof meyhaneyi falan da geçip ilerleyin. bi tane arada kalmış bira üzerine yoğunlaşmış mekan var ismini bilmiyorum. o sırada tüm dükkanlar kapandığı için yanında şu var diyemiyorum ama bodrum marina otoparkının kapısının tam karşısına denk geliyo. orda hem maç var(maç parası falan yok), hem mutfağı iyi, tuborg uygun oluyo guiness'e, Weihenstephan'a göre.

çarşı tarafında atatürk caddesinde otantik ocakbaşı var. tek kişi orası biraz tuzludur. atatürk ilköğretimin karşısında churchill diye bi mekan var orada da maç veriliyo ama orası da kazık bence. ilk dedigim yer iyi ya oraya gidin.

not: belki henüz keşfetmemişsinizdir, yalnız gitmek için iki güzel yer paslaşayım. datça feribotlarının karşısında molly malone's + çarşı içinde arka pizza. maçsız.
  • libertine  (30.01.19 23:03:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.