[]

Ses sistemi onarımı yapan yer (Kadıköy)

Caddebostan ya da Kadıköy taraflarında ses sistemlerinin onarımı, yedek kabloları gibi konularla ilgilenen mağazalar hangileridir?
 
Bir tane vardı ismini unuttum ama Kadıköy'de zaten zibilyon tane ses sistemleri üzerine çalışan dükkan var.
www.google.com

  • kaptan memo  (29.01.19 15:00:13) 
kadıköy'de bi tane antikacılar sokağında var (teknik hi fi) bi tane de hasırcıbaşı caddesinde (kadıköy akustik) var bildiğim.

yedek kablo olayını yazıcıoğlundan falan da çözebilirsin muhtemelen daha uygun olur.
  • yuto  (29.01.19 19:45:58 ~ 19:50:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.